• Завантаження даних про погоду...
Один із пріоритетних напрямків роботи лісогосподарських підприємств Вінниччини - будівництво лісових доріг. Розвинена  дорожня інфраструктура дозволяє на належному рівні вести лісогосподарську діяльність. Лісові дороги відкривають доступ до лісових масивів, дають можливість оперативного руху лісової охорони в разі виникнення пожежі чи виявлення лісопорушень, забезпечують доставку людей до робочих місць. Якісне дорожнє покриття гарантує безпеку руху автотранспортних засобів, сприяє подовженню строку експлуатації техніки. 
ДП «Бершадський лісгосп» за 2011–2018 рр. проклав понад 7 км дорожнього полотна. Нещодавно побудована лісогосподарська дорога в Ободівському лісництві протяжністю 2 км, наближається до завершення будівництво дорожнього полотна протяжністю 1 км у цьому ж лісництві.  Проектну документацію розробили проектувальники Вінницького ВКП «Укрдіпродор».  Відповідний проект пройшов експертизу та погоджений з  лісівничою екологічною службою.
Будівництво нової лісової дороги проводиться на основі існуючої грунтової. Для цього розширюють узбіччя, розкорчовують пні, зачищають територію від зайвої рослинності. Після затвердження декларації про завершення будівництва дорогу введуть в експлуатацію. 
Окрім лісогосподарського призначення дороги мають і важливе соціальне значення. Так, лісова дорога у Сумівському лісництві сполучає села Сумівка і Кошаринці з автодорогою Бершадь – Вінниця, а у Бершадському лісництві сполучає села Поташню та Малу Киріївку.