• Завантаження даних про погоду...
Тваринний світ є одним із основних компонентів природного середовища і важливого складовою природних багатств України, джерелом для отримання харчових продуктів, промислової і лікарської сировини та інших матеріальних цінностей, що необхідні для задоволення потреб населення і народного господарства, а також використовується в наукових цілях. Важливим завданням ведення мисливського господарства є збереження оптимальної кількості тварин і створення для них сприятливих умов
На даний час площа закріплених мисливських угідь складає 25462 га, в межах 4-х лісництв. Це різнотипні угіддя 17062 га лісових та 8400 га польових і водно-болотних.
В угіддях підприємства мешкають такі види тварин як: кабан, козуля, борсук, куниця, лисиця, заєць-русак, тхір, білка.
За даними обліків мисливських тварин 2016 року чисельність їх складає:
кабан -152 шт.; козуля -539 шт.; заєць -297 шт.; куниця - 54 шт.; тхір-27 піт.; лисиця-73 шт.; борсук -62 шт, білка -159шт.
Для підгодівлі диких тварин в зимовий період на підприємстві заготовляється необхідна кількість сіна, коренеплодів, концентрованих кормів та гіллячкового корму. Викладка кормів проводиться в 53 годівницях та 43 підгодівельних майданчиках.
Для нормального існування копитних необхідна сіль. Для цього в господарстві закладено 119 солонців.
Силами єгерської служби та лісової охорони ведеться контроль за термінами полювання, нормами відстрілу дичини, боротьба з браконьєрством та відстріл хижаків, так, за 2016 рік виявлено 27 випадки порушень правил полювання. 
На всій площі господарства у 2016 році проведено мисливське впорядкування.
Головний пріоритет на майбутнє – збільшити вихід мисливської продукції з одного гектара угідь і забезпечити самоокупність мисливського господарства, створення вольєрів для розведення дичини найбільш раціональний підхід для вирішення цього завдання. На даний час господарство має вольєр площею 51,1 га для утримання дикого кабана, заплановано побудувати ще один вольєр площею 221 га для розведення та утримання оленів благородного та плямистого, лані європейської та муфлона.