• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Висока оцінка роботи пресслужби Вінницького ОУЛМГ: премія імені Василя Думанського


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства має прес-секретарів у ДП «Вінницький лісгосп», ДП «Бершадський лісгосп», ДП «Гайсинський лісгосп», ДП «Крижопільський лісгосп», ДП «Жмеринський лісгосп».
4 червня у редакції газети «Бершадський край» відбулися заходи з нагоди Дня журналіста, в яких взяли участь заступник Бершадського міського голови Валентин Русначенко, голова ТОВ «Прогрес», депутат обласної ради Олександр Кавун, члени колективу газети на чолі з головним редактором Федором Шевчуком та громадські кореспонденти. 
Під час святкових зборів було визначено лауреатів щорічної премії імені Василя Думанського, серед яких – Олена Романчук,   прес-секретар ДП «Бершадський лісгосп» (директор Краснєєв М.В., головний лісничий Сташенко В.А.).
У 2000 році первинна журналістська організація спільно із правлінням ТОВ «Прогрес» села Серединки заснували премію імені Василя Думанського, якою щорічно відзначається кращий громадський кореспондент газети «Бершадський край». 
Василь Думанський – людина складної долі. Народився у селі Серединка. З дитинства мав невиліковну прогресуючу недугу, що призвела до нерухомості, інвалідності І групи.  Та все ж таки зумів протиставити хворобі свій непересічний письменницький талант. Цими днями минає 25 років, як В. Думанський відійшов у засвіти. 
Жителі Серединки, бершадці пишаються своїм знаменитим земляком. Його ім’я добре знають далеко за межами рідного краю. Книги В. Думанського читають не лише в Україні, а й в Америці, Канаді, Австралії. Проза і поезії Василя Михайловича відзначаються великою проникливістю в глибини людської душі і стан природи, адже вони вчать людей любити життя і шанувати рідну землю.
Тож до визначення кандидатур на відзначення премією імені Василя Думанського в редакції «Бершадського краю» підходять виважено, об’єктивно аналізують доробки претендентів. Премію і диплом вручають директор ТОВ «Прогрес» Олександр Кавун і головний редактор газети «Бершадський край» Федір Шевчук щороку під час відзначення Дня журналіста.
Цьогоріч вперше було визначено двох лауреатів премії імені Василя Думанського: менеджера із зв’язків з громадськістю ДП «Бершадський лісгосп» Олену Романчук та громадського кореспондента Марію Цимбалюк.
 О.В.  Романчук вже два роки висвітлює новини лісової галузі області, Бершадського краю, знайомить читачів  із щоденними справами лісівників, діяльністю та здобутками учнівських лісництв. Її публікації дають можливість  дізнатися про гідних пошани працівників галузі, держлісгоспу, зрозуміти, наскільки нелегкою, благородною та відповідальною є буденна праця лісівників.
Сподіваємось, що робота лісівників, діяльність лісової пресслужби і надалі будуть гідно оцінені суспільством. Пресслужба показує широким верствам населення специфіку лісівничої роботи, привертає увагу до екологічних проблем та показує шляхи їх вирішення.  Адже наша спільна мета – зберегти та примножити зелені багатства нашої країни для майбутніх поколінь.