• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Вітаємо із піввіковим ювілеєм!


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

3 червня святкує 50-річний ювілей лісничий Бершадського лісництва ДП «Бершадський лісгосп» Станіслав Якович Горбенко. Лісівнича родина сердечно вітає іменинника зі світлою ювілейною датою, висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю.
Народився ювіляр 3 червня 1971 року у с. Велика Киріївка  Бершадського району.  Після закінчення Бершадської середньої школи №2 здобув спеціальність художника-оформлювача. У 1989 році був призваний до армії. Після демобілізації з 1991 року працював на Бершадському цукрозаводі.
У травні 2001 року був призначений на посаду лісника обходу №1 Бершадського лісництва Бершадського держлісгоспу, став справжнім господарем  лісу. Адже в обов’язках майстра лісу (лісника) багато відповідальної роботи: створення лісових культур, догляд за молодими насадженнями, контроль за рубками головного користування... Встигав поєднувати чималий обсяг робіт у лісі з навчанням у Національному університеті біоресурсів та природокористування. У 2012 році отримав диплом магістра за спеціальністю «Лісове господарство».
За понад десяток років на посаді майстра лісу Станіслав Якович проявив себе відповідальним, енергійним працівником, який сумлінно виконує поставлені перед ним завдання. У 2013 році його призначено лісничим Бершадського лісництва. 
5380 га угідь лісництва С. Горбенко знає досконало. Всі лісогосподарські роботи виконуються вчасно та якісно. У Бершадському лісництві знаходиться базовий лісорозсадник. Функціонує тут і вольєр для напіввільного утримання диких тварин. Велика увага приділяється інформаційно-просвітницькій роботі. У лісництві облаштовано лісівничий еколого-просвітницький пункт «Устянська дача», де усі охочі мають змогу змістовно та з користю провести своє дозвілля, краще пізнати ліс, особливості флори та фауни даної місцевості. На базі Флоринської школи функціонує учнівське лісництво «Зелений світ», вихованці якого охоче переймають досвід лісівників-професіоналів, долучаються до щоденних справ лісівників.
Ювіляр вже залишив на землі добрий слід. І ще чимало буде зроблено у майбутньому. Бо є потенціал, бажання, досвід.
Роботу Станіслав Якович знає, любить, нею живе. Під його керівництвом злагоджено трудиться і дружній колектив Бершадського лісництва. І лісничий, і його колеги твердо переконані: лісівники сильні своєю добротою, високою працездатністю, професійністю!
За 20 років беззмінної роботи у ДП «Бершадський лісгосп» С. Горбенка було неодноразово нагороджено грамотами та подяками. Серед відзнак – Грамота Товариства лісівників, Грамота Бершадської райдержадміністрації, Грамота Бершадської міської ради, подяка лісгоспу.
Вже понад чверть століття надійною супутницею у житті іменинника є  дружина Оксана Сергіївна. Разом виховали сина Євгенія. Нелегкими є  професійні будні лісівника: ненормований робочий день, часта відсутність вдома на вихідних, рейди… Але дружина ставиться до всього з розумінням. Сім’я поважає та підтримує свого главу сімейства, гордиться його благородним ділом.
Колектив ДП «Бершадський лісгосп» сердечно вітає ювіляра та висловлює щиру вдячність за багаторічну роботу, вкладені зусилля у спільну мету – розвиток лісового господарства, примноження природних багатств України.  Зичимо міцного здоров’я, сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя наповнюється вагомими успіхами, повагою людей, радісними подіями та звершеннями. Хай Бог береже Вас і Вашу родину, дарує здоров’я, щастя, достаток, мир, любов!