• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Вітаємо зі славним ювілеєм!


  • Привітання

Сьогодні, 22 вересня, святкує 60-річний ювілей інспектор з кадрів ДП «Бершадський лісгосп» Світлана Федорівна Марчук. З цієї нагоди велика лісівнича родина сердечно вітає іменинницю та висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю.
Народилася ювілярка у м. Страшени у Молдові. Після закінчення місцевої школи працювала продавцем в універмазі.  Вже через кілька років доля тісно пов’язала Світлану Федорівну з лісовим господарством: вона вийшла заміж за Марчука Олександра Петровича, який працював у ті роки у Страшенському держлісгоспі спочатку на посаді старшого єгеря, а згодом - мисливствознавця.
В червні 1992 року родина переїжджає у м. Бершадь. Чоловік Світлани Федорівни переводиться у Бершадський держлісгосп, а вона починає працювати касиром у ВАТ "Птахорадгосп "Бершадський". Тут ювілярка трудилася майже 11 років. З 2003  року працювала секретарем у Бершадській центральній районній бібліотеці. Встигала поєднувати роботу із навчанням. У 2005 році закінчила Брацлавський агроекономічний коледж Вінницького державного аграрного університету за спеціальністю «Бухгалтерський облік» та здобула кваліфікацію бухгалтера.
У 2005 році життєва стежина привела ювілярку на роботу у Бершадський держлісгосп. 12 років працювала Світлана Федорівна секретарем керівника, а з липня 2017 року - інспектором з кадрів.
Кадрова робота – дуже кропітка і відповідальна, вимагає своєчасності та пунктуальності. На плечах інспектора з кадрів чимало роботи: рух та облік особового складу, видача довідок про трудову діяльність працюючих, збереження і заповнення трудових книжок, ведення встановленої документації, підвищення кваліфікації... Та Світлана Федорівна оперативно і якісно забезпечує ведення кадрової роботи у лісгоспі, уважно, ввічливо ставиться до кожного працівника в інтересах колективу підприємства та кожної особи зокрема, постійно працює над удосконаленням свого фахового рівня.
За багаторічну працю, високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи неодноразово відзначалася подяками  обласного управління лісового та мисливського господарства, грамотами та подяками лісгоспу.
Ювілярка користується повагою та заслуженим авторитетом в колективі. Колеги відгукуються про неї як про чуйну, доброзичливу та уважну до оточуючих людину, яка завжди прийде на допомогу, чарівну жінку, хорошу матір. Разом з чоловіком Олександром Петровичем, який всю трудову діяльність присвятив лісовому господарству, а нині знаходиться на заслуженому відпочинку, виховали двох синів – Олександра та Володимира.
У цей святковий день прийміть від колективу ДП «Бершадський лісгосп» найщиріші побажання міцного здоров’я та особистого щастя, злагоди та достатку в оселі, мирного неба над головою та невичерпної енергії і наснаги у Ваших добрих справах! Хай Господь береже Вас! Многая літа!