• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

На Вінниччині під час акції «Відновлюємо ліси разом» лісівники, волонтери та учасники АТО, ООС створять ліс пам’яті полеглих захисників України


  • Загальні новини

21 березня, у Міжнародний день лісів, стартує Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом», яку започатковують Міністерство енергетики та захисту довкілля, Державне агентство лісових ресурсів, Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування. Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Вінницької області» у Тростянецькому районі підтримує цю ініціативу та запрошує небайдужих жителів Вінниччини долучитися до благородної справи – створення лісів!
Під час акції лісівники, волонтери та учасники АТО, ООС Тростянецького району створять ліс пам’яті про 4000 полеглих у боях під час проведення АТО та ООС за Україну співвітчизників. Для цього ДП «Бершадський лісгосп» виділяє у 5 кварталі Ободівського лісництва лісову ділянку площею 0,8 га для висадки 4000 дерев цінних порід дуба, береки, модрини, які будуть рости наступних сто років на згадку нащадкам. 
Ми хочемо, щоб Україна вільно дихала. Ми пам’ятаємо кожного, хто загинув за нашу країну в цій неоголошеній війні! Нехай кожне деревце дає наснагу для майбутніх поколінь! Нехай шумить Україна лісами в пам’ять про тих, хто віддав за неї найцінніше – своє життя!
Закликаємо усіх, кому небайдуже майбутнє нашої країни, підтримати лісівників Вінниччини у благородній справі створення лісів, які принесуть користь нашим нащадкам та залишать пам’ять про наше покоління! 
Члени Громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Вінницької області» у Тростянецькому районі.