• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Невідомі вандали потрощили зону відпочинку у ДП «Бершадський лісгосп»


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

Поламана дитяча гірка та гойдалка, вибиті двері у вбиральні та купи сміття – саме це залишили після себе невідомі вандали у лісівничому еколого-просвітницькому пункті «Устянська дача», який кілька років тому облаштували бершадські лісівники.
Свого часу силами і коштами ДП «Бершадський лісгосп» у Бершадському лісництві створено лісівничий еколого-просвітницький пункт «Устянська дача». Тут охочі мають змогу змістовно та з користю провести своє дозвілля, краще пізнати ліс, особливості флори та фауни даної місцевості. Для зручності поставили дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки. Подбали лісівники  і про найменших своїх гостей: створили для них  майданчики з гойдалками, гірками, драбинками.
За роки існування еколого-просвітницький пункт ніколи не пустує. Це місце стало традиційним для сімейного дозвілля, відпочинку з дітьми, відзначення різноманітних свят. І відвідувачі завжди свідомо поводилися у місцях відпочинку, бережливо ставилися до облаштованої лісівниками зони.  
Але знайшлися ті, кому начхати на людську працю. Нещодавно невідомі особи вчинили акт вандалізму у рекреаційному пункті, потрощили гойдалки та дитячі гірки, пошкодили накриття та вибили двері у туалеті. Тепер лісівникам доведеться відновлювати зруйновані об’єкти за свій кошт.
Створюючи еколого-просвітницькі пункти та рекреаційні зони, лісівники роблять все для того, щоб люди змогли культурно і з користю відпочити у лісі, набратись нових знань та приємних емоцій. Та, на жаль, знаходяться такі люди, які зводять плоди такої благородної праці нанівець. Як кажуть, ламати – не будувати. Та чому через такі ганебні вчинки повинні страждати інші? Доки буде траплятися така неприпустима поведінка та неповага до людської праці? 
Адміністрація та колектив ДП «Бершадський лісгосп» просять усіх, хто має якусь інформацію або був свідком таких варварських дій, звернутися у лісгосп.  Лісівники вкотре просять відвідувачів еколого-просвітницьких пунктів не смітити, поважати їхню працю, цінувати створене та не пошкоджувати споруди! Адже на облаштування таких пунктів, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу не останній раз, тож варто подбати, щоб і наступного разу в місці відпочинку було затишно й приємно.