• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Ровесниця Незалежності України - на службі закону у Бершадському держлісгоспі


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

Цьогоріч українці святкують 30-ту річницю Незалежності нашої країни. Напередодні цього величного державного свята продовжуємо знайомство з ровесниками Незалежності, що працюють у ДП «Бершадський лісгосп» та щоденно роблять внесок у процвітання України.
Мазурик Анна Олександрівна, юрисконсульт ДП «Бершадський лісгосп», народилася через місяць після проголошення незалежності України у м. Роздільна Одеської області. Згодом разом із батьками переїхала на Бершадщину – саме тут народилася та виросла її мати. Після закінчення Війтівської школи у 2009 році вступила до Одеського державного університету внутрішніх справ на факультет правознавства. Навчалася сумлінно, старанно пізнавала особливості юридичної справи. Як результат – диплом юриста з відзнакою. 
Першим місцем роботи Анни Олександрівни був Бершадський районний суд. Тут вона майже три роки пропрацювала секретарем. Та ось у 2017 році життєва стежина привела її у Бершадський держлісгосп на посаду юрисконсульта. Довелося вивчати тонкощі роботи у лісовому господарстві, слідкувати за новинками у законодавчому просторі, вливатися у новий колектив. Та Анна не звикла здаватися перед труднощами, тому активно включилася у роботу та проявила себе старанною та відповідальною працівницею. А вміння спілкуватися, знаходити спільну мову з людьми, щирість та доброзичливість допомогли стати повноправним членом великої лісівничої родини бершадських лісівників. 
Саме тут, у Бершадському держлісгоспі, зустріла Анна Олександрівна свого майбутнього чоловіка Мазурика Івана Вікторовича, який працював тоді старшим майстром лісу Ободівського лісництва, сьогодні трудиться на посаді майстра на лісозаготівельних роботах Бершадського лісгоспу. Подружжя Мазуриків виховують двох синів – Влада та Матвія.
– Найвагоміший здобуток для мене за 30 років – це моя родина, - зауважує Анна. – Саме близькі та рідні дають мені сили працювати та змінюватися, наповнюють моє життя щастям та сенсом. Бажаю нашій країні економічного розвитку, процвітання, а кожному українцю - щасливої долі. 
У наступних публікаціях – продовження розповіді про ровесників Незалежності, які працюють у ДП «Бершадський лісгосп».