• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Ровесники Незалежності України: професійний лісівник Бершадського лісгоспу та захисник держави


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

Напередодні 30-річчя Незалежності України розпочинаємо знайомство з тими, хто народився у 1991 році, міцнів разом з нашою державою, формувався як особистість та професіонал, а нині працює на благо Батьківщині у дружньому колективі ДП «Бершадський лісгосп».
Гончар Євгеній Ігорович, старший майстер лісу Сумівського лісництва, народився 7 квітня 1991 року у с. Флорино Бершадського району. Коли у 2007 році на базі Флоринської школи, де навчався Євгеній, було створено учнівське лісництво «Зелений світ», саме він став першим його лісничим. Лісова справа зацікавила хлопця, тому після закінчення школи вступив до Національного лісотехнічного університету у Львові на факультет лісового господарства. У 2014 році отримав диплом спеціаліста з лісового і садово-паркового господарства. 
У ДП «Бершадський лісгосп» працює з вересня 2013 року: спочатку майстром лісу Сумівського лісництва, з липня 2014-го – Бершадського лісництва.
 Коли на Сході України почалися військові дії, держава призивала своїх захисників до зброї. Тоді, у липні 2014 року, Є.І. Гончар був мобілізований на службу, яку проходив до вересня 2015 року на посаді командира першої роти 30 механізованої бригади 2 окремого мотопіхотного батальйону.
Після демобілізації продовжив працювати у лісгоспі. Проявив себе відповідальним працівником, старанним та перспективним. У 2018 році був переведений на посаду старшого майстра лісу Сумівського лісництва.
Сумлінна праця, мужність, служіння українському народові Євгенія Ігоровича були неодноразово відзначені. Його нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», відзнакою «За службу державі», медаллю «За оборону рідної держави», пам’ятною медаллю «30 окрема гвардійська механізована Новоград-Волинська Рівненська орденів Червоного Прапора і Суворова бригада», нагрудним знаком «Батальйон Горинь», Заохочувальною відзнакою Генерального штабу Збройних Сил України -   нагрудним знаком «Учасник АТО», Почесною грамотою та Подякою Державного агентства лісових ресурсів України, а також іншими грамотами та подяками.
- Найголовнішим здобутком за свої 30 років я вважаю службу в армії на захисті цілісності та незалежності держави, - розповідає Євгеній. – На жаль, 6 років тому, обороняючи Україну, трагічно загинули наші побратими - Правосудько Ігор Миколайович та Пономаренко Сергій Олександрович. Щорічно 2 серпня я збираю хлопців, що служили разом з ними, на Кіровоградщині, де поховані загиблі побратими, аби вшанувати їхню пам’ять.  Мрію, щоб в нашій країні був мир, скоріше закінчилася війна. Хочеться, аби Україна була європейською перспективною державою.
Продовження розповіді про ровесників Незалежності серед бершадських лісівників – у наступних публікаціях.