• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Щирі лісівничі вітання з нагоди дня народження!


  • Привітання
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

Сьогодні, 14 серпня, святкує 40-річчя головний лісничий ДП «Бершадський лісгосп» Сташенко Володимир Анатолійович. Знаково, що цьогоріч В. Сташенко відзначає день народження напередодні 30-річчя Незалежності України. Саме тоді, коли наша держава стала суверенною, іменинник поповнив лави вихованців Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу». Це і визначило подальшу долю Володимира Анатолійовича та тісно пов’язало його долю з лісом. За ці три десятиліття міцніла наша країна, а разом з нею іменинник формувався як особистість, здобув лісівничу освіту та вже зробив чималий внесок у зміцнення та процвітання нашої держави як лісівник-професіонал.
Народився Володимир Анатолійович у с. Сумівка Бершадського району. Навчався у Сумівській школі, де співпраця з лісівниками мала вже тоді багаторічну історію. Був іменинник у шкільні роки лісничим учнівського лісництва «Юні друзі лісу». Після школи вступив до Національного аграрного університету на лісогосподарський факультет, який закінчив у 2004 році та здобув фах інженера лісового господарства.
Трудовий шлях у Бершадському держлісгоспі розпочав у серпні 2004 року помічником лісничого Ободівського лісництва.  Зміг проявити себе ініціативним, старанним, освіченим працівником, який повністю віддається лісовій справі.
У жовтні 2009 році здібний молодий спеціаліст В.А. Сташенко був призначений головним лісничим ДП «Бершадський лісгосп». Ця посада – відповідальна, вимагає грунтовних знань, глибокого занурення у тонкощі роботи підприємства, уміння організовувати роботу та вирішувати  складні проблеми. 
За майже 12 років роботи головним лісничим Володимир Анатолійович зробив великий внесок у модернізацію та розвиток лісового господарства. Він вніс пропозиції щодо удосконалення лісогосподарських робіт та якісно втілив їх у життя. Його раціоналізаторськи ідеї щодо зберігання та обробки лісового насіння, вирощування посадкового матеріалу, боротьби зі шідниками, механізованих доглядів та ще багато інших успішно застосовуються у роботі підприємства. Крім того, охоче ділиться своїм досвідом з колегами, встигає велику увагу приділяти роботі з вихованцями учнівських лісництв.
Сумлінна багаторічна праця В. Сташенка неодноразово була відзначена: нагороджений Подякою ДАЛРУ, Подякою Вінницького ОУЛМГ, Грамотами  Бершадської РДА, грамотами та подяками лісгоспу.
В усьому підтримує іменинника його чарівна дружина Інна Володимирівна. Разом виховують донечку Марію. Живе родина Сташенків у Ободівському лісництві, тож навіть вільний від роботи час іменинник проводить поруч з лісом. 
Цього святкового дня зичимо імениннику міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість. За всю працю, що осилили Ваші руки, за віддані лісовому господарству роки – нехай в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років! Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!
 З повагою трудовий колектив ДП «Бершадський лісгосп».