• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Сумівські юні лісівники – в осінньому храмі лісу


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

Плідна співпраця лісівників Вінниччини з школярами та педагогічними колективами вже стала традиційною. Вже майже півстоліття налічує тісна дружба, плідна спільна робота лісівників ДП «Бершадський лісгосп» з Сумівською школою. Звичними стали і екскурсії до лісу, уроки природи, участь у різноманітних природоохоронних акціях. Завжди бажаними гостями у Сумівському лісництві є юні лісівники.
З приходом осені ліс змінюється, розфарбовується різними барвами, стає жовтий, червоний, коричневий. Днями вирушили у пізнавальну подорож до осіннього лісу вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу» Сумівського навчального закладу (директор Г.М. Гуз, педагог-наставник М.М. Маценко).
З цікавістю спостерігали діти за змінами, що відбуваються восени з деревами та кущами, побачили як гарно проросли жолуді в коробах біля на території Сумівського лісництва. Весною школярі власними руками сіяли в лунки маленькі жолуді, які тепер стали зеленими саджанцями, молоденькими дубками. Звернули увагу юні лісівники і на те,  як підросли туї, ялівці, спірея, ялинки в теплицях, які умови створені для їх якісного росту.
А потім класні керівники Бабій І.В., Подосовська І.О., Грабовська Т.Л., Бурянчик А.І. провели вікторину про життя лісових мешканців, про лісові дерева та кущі. 
Приємно вразила доглянута, впорядкована територія Сумівського лісництва, дендропарку. Після смачного пікніка на зелених галявинах та бесідках -  весело і дружно поспішили додому. 
Такі заходи збагачують дітей знаннями про природу та ліс, згуртовують та здружують юних вихованців учнівського лісництва. І це тільки на користь, адже любов до лісу, природи, що закладається у дитинстві, у своїх серцях вони залишать на усе життя!