• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Три десятиліття на службі лісу


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

Попереду на календарі величне державне свято – 30-та річниця Незалежності України. Усі ці роки у розбудову нашої країни вкладали свою працю тисячі лісівників. Сьогодні розповідаємо про майстра Бершадського лісництва ДП «Бершадський лісгосп» Сизюка Володимира Олексійовича, який вже три десятиліття дбає про захист та примноження зеленого скарбу України – подільських лісів.

Народився В. Сизюк 25 липня 1970 року у селі Мала Киріївка Бершадського району Вінницької області. Після закінчення середньої школи навчався у Вінницькому СПТУ-13. У 1988 році розпочав свій трудовий шлях фрезерувальником Вінницького заводу «Автоелектроапаратура». Вже через півроку був призваний до армії. 
Після демобілізації у 1991 році Володимир Олексійович був прийнятий на роботу у Бершадський лісгосп. Спочатку працював лісорубом Бершадського лісництва, а у 2001 році був переведений майстром лісу Бершадського лісництва. На цій посаді працює й нині.  Не відриваючись від роботи у 2009 році закінчив Великоанадольський лісовий коледж за спеціальністю «Лісове господарство».
За період роботи у лісгоспі проявив себе відповідальним працівником, що сумлінно виконує свої обов’язки. А вони у майстра лісу чималі: створити лісові культури, вчасно та якісно доглянути їх, заготовити лісове насіння, берегти насадження від пожеж, готувати ділянки до посадки тощо. Він несе за свій обхід повну відповідальність у будні та вихідні, незалежно від часу доби, погодніх умов. Та В. Сизюк впродовж багатьох років  якісно забезпечує охорону та захист лісу, догляд за лісовими культурами. Лише за останні 10 років у його обході було створено 35,1 га лісових культур. У 2009 році на землях площею 13,4 га, переданих Осіївською сільською радою, створено нові ліси.
За багаторічну працю нагороджений грамотою Вінницької обласної державної адміністрації, грамотами та подяками лісгоспу.
Тож люди, які своєю працею дбають про зміцнення та процвітання нашої країни усі 30 років Незалежності, - серед нас. Майстер Бершадського лісництва Сизюк В.О. разом з  незалежною Україною перетнув відлік виміру трудової діяльності в лісовому господарстві у три десятиліття. Усі ці роки він щоденно служить його величності лісу, працюючи для майбутніх поколінь.