• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

У Бершадському держлісгоспі – нові обличчя серед юних друзів лісу


  • Загальні новини
  • Автор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"

На базі держлісгоспів Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства функціонує 50 учнівських лісництв. Щороку восени ряди юних лісівників Вінниччини поповнюються наймолодшими вихованцями, яких урочисто посвячують у юні лісівники. Нещодавно відбулась традиційна щорічна посвята п’ятикласників у ряди юних лісівників Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу».
Відбулося свято у Сумівському лісництві. Цієї знаменної події діти чекали з нетерпінням, адже бути членом учнівського лісництва «Юні друзі лісу» (директор школи Г.М. Гуз, педагог-наставник М.М. Маценко) і допомагати лісівникам-наставникам у благородній справі створення лісів та природоохоронних акціях – почесно та відповідально.
Традиційно привітали новоприйнятих вихованців учнівського лісництва, вручили посвідчення юних лісівників та пов’язали їм символічні зелені краватки директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв та лісничий Сумівського лісництва В.А. Гуз. Микола Володимирович розповів школярам про значення лісу для людини, про важливість дбайливого ставлення до природи та збереження її багатств. 
Про багаторічну історію та плідну співпрацю Сумівської школи та ДП «Бершадський лісгосп» розповіла юним лісівникам директор школи Г.М. Гуз. 
Радо привітала п’ятикласників, що поповнили ряди юних лісівників, і лісничий Сумівського учнівського лісництва Дарія Маценко.
Під час свята діти урочисто присягли лісу на вірність. Тож відтепер вони – помічники лісівників, які охоче дбатимуть про зелені насадження та допомагатимуть бершадським лісівникам плекати діброви.
Після урочистостей педагоги-наставники провели з новоспеченими юними лісівниками вікторини, конкурси. Діти із задоволенням відгадували загадки про ліс, повторили правила поведінки на природі, пригадали лісових мешканців, відповідали на питання про породи дерев, про тварин та рослин, що занесені до Червоної книги. 
На завершення школярі оглянули територію Сумівського лісництва, ознайомилися з вирощуванням посадкового матеріалу із закритою кореневою системою. І, звичайно, на згадку – невеличка фотосесія разом з шефами та наставниками.