• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

«Зелена країна» на Вінниччині: шестирічні малюки в музеї лісу


  • Загальні новини
  • Автор:  пресслужба ВОУЛМГ


Співпраця лісівників Вінниччини з педагогічними та учнівськими колективами є постійною і плідною. На базі держлісгоспів діє 50 учнівських лісництв, членами яких є майже 7 тисяч учнів. Вихованці учнівських лісництв, педагогічні та учнівські колективи активно долучилися до акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна».
Цього разу про таку необхідну професію, як лісівник, чим він займається, кого охороняє, дізнавалися  наймолодші відвідувачі лісівничого еколого-просвітницького центру Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Екскурсію в цікавий світ природи провів прес-секретар Вінницького ОУЛМГ Станіслав Вовк. 5-ти та 6-річні дошколярики прийшли на урок природи не лише із педагогами, а й з мамами, бабусями і дідусями. Ще б пак, стільки всього цікавого, нового і корисного тут вони сьогодні дізналися! Тому було приємно і дорослим розділити із малечею цей радісний момент посвяти у таємниці лісового життя.
Дітки навперебій відповідали, для чого нам потрібні дерева, кисень, уважно слухали, як визначити вік дерева і які дерева ростуть у подільських дібровах. Дізналися, як садять майбутній ліс, розповідали, які дерева вже самі садили. Активно цікавилися тваринним світом рідного краю, запитували, слухали про зубрів, диких кабанів, дикого кота, крижнів, бобрів, птахів, розповідали, як потрібно рятувати й оберігати ліс, його мешканців. І залюбки фотографувалися.
Для маленьких відвідувачів такі зустрічі у справжньому святилищі лісової мудрості стають надзвичайно корисними та пізнавальними. Емоції переповнювали і дітей, і дорослих. Тому так не хотілося залишати музей лісу! А на прощання дітки підходили до опудала дикої тварини  чи птаха зі словами: «Ну, пока, вовчику...», «Пока, фазанчик...».
Лісівничо-просвітницька діяльність для вінницьких лісівників має особливо важливе значення. Для змістовної та повноцінної роботи з підростаючим поколінням та дорослими лісівники створили 34 лісівничих еколого-просвітницьких центри, 58 лісівничо-екологічних просвітницьких пунктів.

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ