• Завантаження даних про погоду...
< Попередня новина

Зі святом Незалежності, дорогі лісівники Вінниччини, шановні жителі області!


  • Загальні новини

Для лісівників Вінниччини, для кожного жителя області День Незалежності рідної держави – особливе свято! Кожний з 30 років нашої Незалежності насичений важливими подіями, подіями героїчними.
Зараз ми всі живемо з думкою про мир, про закінчення війни на сході нашої держави. А перемога кується і на лінії фронту, і на кожному робочому місці. Будемо мати сучасну економіку, будемо економічно могутніми – будемо мати мир, захистимо свою Незалежність! 
На своїх робочих місцях лісівники роблять все необхідне для зміцнення рідної України. Держпідприємства лісового господарства області успішно створюють ліси, оберігають  та примножують державний лісовий фонд - зелені легені України, забезпечують вітчизняного товаровиробника деревиною.
Лісівники Вінниччини лише за роки Незалежності України з 1991 року створили майже 40 тисяч гектарів нових лісів! З 1944 року держпідприємства лісового господарства області шляхом лісорозведення та лісовідтворення створили майже 200 тисяч гектарів лісів!
Ліси Вінниччини на сьогоднішній день займають площу 366,4 тис. га (13,8% її загальної площі). Для забезпечення екологічної рівноваги території Вінниччини та досягнення оптимального мінімального рівня лісистості 15% необхідно створити не менше 30 тис. га нових лісів. 
Зараз органи державної виконавчої влади області, лісівники, територіальні громади Вінниччини реалізовують державну екологічну ініціативу «Масштабне заліснення України» з висадкою 1 млрд. дерев за 3 роки та створення 1 млн. га нових лісів за 10 років.
Вінницьким обласним управлінням розроблена «Обласна програма досягнення оптимального рівня лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки». Нею передбачено щорічне створення 800 га нових лісів на деградованих землях та землях, не придатних для ведення сільськогосподарського виробництва.
Лісівники запропонували шляхи реалізації державної екологічної ініціативи «Масштабне заліснення України». Територіальні громади вирішують питання виділення земель для створення нових лісів.
Кожному працівнику наших держпідприємств лісового господарства щиро дякую за сумлінність, високу самоорганізацію, дисципліну, чітку й злагоджену роботу. Низький уклін шановним ветеранам лісового господарства! Сердечно дякую вінничанам за плідну співпрацю на благо України, Вінниччини, його величності Лісу! Наші спільні добрі справи примножують славу рідної України!
Бажаю колегам-лісівникам, жителям Вінниччини мирного неба, міцного здоров’я, довголіття, спокою, стабільності в державі, достатку й благополуччя в сім’ях, злагоди та взаєморозуміння, впевненості в завтрашньому дні.
Нехай кожний черговий рік нашої Незалежності буде роком успішних економічних реформ, стабільності, всенародного успіху, перемог.
Зі святом, дорогі лісівники, вінничани!
 
 
З повагою
Анатолій БОНДАР, начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України